Logo

Оригинал Puma Мајца Комплетно Нова

Број на оглас: 3126616 | Објавен на: 28.12.2018, 15:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Маички

Големина: M

Боја: Црвена

Цена: 1.300 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


100%Памук
Маицата е М-Европа

Не сум човек што носи ваков тип на маици па решив да ги продадам

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Hristijan

Потврден огласувач