Logo

OPEL FRONTERA. 2003 G

Број на оглас: 3126757 | Објавен на: 19.10.2019, 18:11
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Frontera

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  VELJAN

Потврден огласувач