Logo

Captiva 4x4 na Bg tablici

Број на оглас: 3127152 | Објавен на: 25.04.2019, 16:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chevrolet

Модел: Captiva

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 4.650 €
4.750 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e uvezena od italila Lt model so ful oprema prva boja so 18 novi gumi euro 4 tempomat redarder greaci na sedista 7 sedista koza i mn druga oprema

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач