Logo

Dafxf 105 410

Број на оглас: 3127353 | Објавен на: 22.11.2020, 15:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava daf 410 2008 god so retarder smenen set lamela i se pokraj nea novo turbo, zategaci kaisi komplet, kompresr za klima hladnak za klima vo dobra sostojba 070942469 viber ili watsapp

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач