Logo

SE PRODAVA Citroen Nemo

Број на оглас: 3127544 | Објавен на: 12.02.2019, 15:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Nemo

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 3.550 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Uvezeno od Svajcarija, kompletno servisirano,ima zelen karton, avtomobilot e vo odlicna sostojba

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач