Logo

SE PRODAVA FIAT IDEA 1.3 DISEL ...EKSTRA SOSTOJBA...

Број на оглас: 3127637 | Објавен на: 25.08.2019, 23:15
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Fiat

Модел: Idea

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava FIAT IDEA 1.3 disel 66kw 90ks ekstra sostojba registriran do 11 2019
-klima ispravna
-novi gumi
-enterier socuvan maksimum
-servis napraven...
-lesen za odrzuvanje motor na lance
-mnogu ekonomicno vozilo na otvoreno i gradska
na lice mesto ke se uverite ...cena po dogovor...
mobilen: 076 796 703

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  IVAN

Потврден огласувач