Logo

Se pridava peugeot 407 dizel 2.2 hdi motor

Број на оглас: 3127657 | Објавен на: 08.07.2019, 16:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 407

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 123 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e so ful oprema i e so vebasto

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 STOLE

Потврден огласувач