Logo

palacinkara na struja

Број на оглас: 3127783 | Објавен на: 26.09.2020, 22:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 15.000 МКД
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


se prodava nova palacinkara na struja 40 sm plotna okrugla

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 trajce

Потврден огласувач