Logo

Kross Hamachi

Број на оглас: 3127940 | Објавен на: 14.02.2020, 20:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2008

Модел: HAMACHI RCX 250

Цена: 1.250 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Kros Hamachi 250 2000 km

 Тетово    Општина:Боговиње

Прати Е-Маил

 ilber

Потврден огласувач