Logo

Se pradava maska jakna

Број на оглас: 3128186 | Објавен на: 31.03.2019, 10:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Мантили и јакни

Големина: XL

Боја: Темно зелена

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


Jaknata e nova,donesena e od australija,ja prodavam radi goleminata

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 nikola

Потврден огласувач