Logo

KLIMATRONIK DIGITALEN ZA AUDI A6

Број на оглас: 3129195 | Објавен на: 23.05.2020, 18:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 175 kw / 238 ks

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Potpolno ispravno izvadeno od audi a6 3.0 od 2005god.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач