Logo

СЕРВИС НА ЕЛ.АПАРАТИ

Број на оглас: 3129259 | Објавен на: 14.04.2019, 15:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Сервиси за Бела техника

Вид на оглас: Се продава


СЕРВИСИРАМ ЕЛ.АПАРАТИ ТЕРМО ПЕЧКИ ИНСТАЛАЦИИ И СЕ ШТО Е ПОВРЗАНО СО ЕЛ.МАШИНИ ЦЕНАТА Е 150 ДЕН. НА ЧАС

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 saso

Потврден огласувач