Logo

dve zimski gumi so bandazi

Број на оглас: 3129338 | Објавен на: 17.09.2019, 14:06
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 60 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


dve zimski gumi so bandazi 5*120

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  david

Потврден огласувач