Logo

Аudi A6 3.0 TDI Quattro Fulloprema

Број на оглас: 3129509 | Објавен на: 01.01.2019, 18:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 165 kw / 224 ks

Цена: 8.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A6 3.0 TDI Quattro 165 kw 224ks,voziloto e so ful oprema i e vo odlicna sostojba,voziloto e uvezeno od xolandija
077-608-000
077-550-045

 Валандово

Прати Е-Маил

 Ivan kaev