Logo

Sedmosed

Број на оглас: 3129614 | Објавен на: 12.03.2019, 19:18
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 6.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Ova e osmosed dva kauci i cos se pusta i dvata so krckanje kako bea kupeni taka na slikata e edniot krevet drugio e vo druga soba

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  Trajancho

Потврден огласувач