Logo

komplet IVECO STRALIS EURO 5 I LADILNIK

Број на оглас: 3129903 | Објавен на: 15.04.2019, 20:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA IVECO STRALIS EURO 5(2007 god) I LADILNIK SHMITZ, moze posebno, VO ODLICNA SOSTOJBA
REGISTRIRANO VREDI DA SE VIDI
075/218/880
070/218/880

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Иле