Logo

INOX ELEKTRODI 2.5

Број на оглас: 3129910 | Објавен на: 30.06.2020, 21:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


INOX ELEKTRODI 2.5 debelina

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Bobi

Потврден огласувач