Logo

Батериска Убодна Пила 12v PARKSIDE

Број на оглас: 3129949 | Објавен на: 12.04.2019, 11:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.800 МКД
4.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Вид на оглас: Се продава


Батериската Убодна Пила е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 12v - 2 Ah, со потенциометар за регулација на брзина, со можност за сечење во дрво и метал, со лед осветлување, со опција за сечење под агол од 0, 15, 22,5, 30 и 45 степени, длабочина на сечење до 70 мм. Во куфер со додатоци.
Информации на тел.
075 - 581 - 117
ГОРАН

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 RISTE

Потврден огласувач