Logo

Renault megane 1.5 dci havarisan

Број на оглас: 3130084 | Објавен на: 26.03.2020, 14:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Megane 2004g 1.5dci havarisan na mk tabli na delovi i komplet mozi.

Megane scenic 1.9 dci. 2004g
Havarisan na mk tablici
za delovi
070.522.689....078.845.983

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач