Logo

Delovi za VW,AUDI, ŠKODA

Број на оглас: 3130104 | Објавен на: 01.04.2020, 20:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Tип на делови: Резервни делови за мотори

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Delovi za VW, AUDI, ŠKODA , SEAT VW POLO 99-02 se do štravče.

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 vane

Потврден огласувач