Logo

Renult megane 14 benzin plin atest 2000god so ful oprema

Број на оглас: 3130311 | Објавен на: 10.01.2019, 17:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач