Logo

Honda CR-V 2.2 CTDI 2006 ZA DELOVI

Број на оглас: 3130336 | Објавен на: 12.02.2019, 11:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Honda CR-V 2.2 CTDI 2006 ZA DELOVI

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Faik

Потврден огласувач