Logo

Alominiumski felni 17ki 5*112 so gumi

Број на оглас: 3130359 | Објавен на: 09.11.2019, 06:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 180 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Alominski felni 4kom.5*112 so gumi 2 skoro novi 2017g i dve 2015g. 225-45-17

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 jovan

Потврден огласувач