Logo

Opel astra gtc OPC 241 ks

Број на оглас: 3130980 | Објавен на: 15.02.2019, 12:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 177 kw / 241 ks

Цена: 7.450 €
7.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo bezprekorna sostojba bez mana bez greska napraven golem servis mal servis 19 ki bandazi mnogu brza recaro sedista greaci na sedista fabricki displey povece info na tel: 070204326

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач