Logo

Dreambox 500s satelitski resiver

Број на оглас: 3131009 | Објавен на: 08.08.2020, 13:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / Сателитски антени

Вид на оглас: Се продава


Dreambox 500s ispraven 1200den moze zamena 075520846 ili na viber i sms

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 toni

Потврден огласувач