Logo

Prodavam continental 205/55/16 kako novi 2br

Број на оглас: 3131084 | Објавен на: 21.02.2019, 08:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 80 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavamgumi so 1000km..7mm.cena za dvete.. Ts 860 model

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач