Logo

RENAULT CLIO 1.2I 16v Vo DELOVI

Број на оглас: 3131350 | Објавен на: 02.08.2020, 15:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Clio

Година: 2002

Гориво: Бензин

Километри: 85000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 111 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam polovni delovi za renault clio 1.2 16v 2002 godina gi ima site delovi

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 daniel

Потврден огласувач