Logo

Gumi za Corsa Astra Golf

Број на оглас: 3131370 | Објавен на: 09.07.2020, 12:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


4 бандажи 13 алумински се 5500 денари 2 гуми тигар винтера зимски 175/70/13 се 2500

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Жарко

Потврден огласувач