Logo

opel

Број на оглас: 3131477 | Објавен на: 22.11.2020, 21:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


opel vectra benzin na delovi moze i cela
KONTAKT NA TEL - 078 700 300

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 stefan

Потврден огласувач