Logo

AUDI A4 1.8T AVTOMATIK ZA DELOVI

Број на оглас: 3131622 | Објавен на: 19.08.2019, 01:24
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Цена: 100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A4 1.8 t avtomatik samo na delovi

  Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

  Dejan

Потврден огласувач