Logo

Sportski moderen saat casovnik CURREN 8187 so kozeno remce

Број на оглас: 3131829 | Објавен на: 23.05.2020, 01:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 850 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Вид на оглас: Се продава


НОВ ПО НАЈНИСКА ЦЕНА - CURREN со оригинален јапонски механизам, сиво кожено ремче и декоративни помошни бројчаници.
Модел 8187.
Водоотпорен за секојдневна употреба - прскање вода, миење раце, дожд и слично.

Огласи од: M Shop

M Shop

Прилеп

Станете Премиум член

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 M Shop

Потврден огласувач