Logo

Samsung Galaxy A5 2016

Број на оглас: 3131873 | Објавен на: 20.02.2019, 00:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Samsung A5 2016

Боја: Gold

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 7.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Tel e vo ispravna sostojba bez nikakva mana odi so full paketce
Slikite se od tel
Pisete na viber

Bez zameni samo kes

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Samusng

Потврден огласувач