Logo

ASUS HD 7850 DC2 2GB DX12

Број на оглас: 3132022 | Објавен на: 26.09.2020, 01:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


Prodavam graficka ASUS HD 7850 DC2 2GB DX12 komplet so kutija i site dodatoci.

https://www.asus.com/Graphics-Cards/HD7850DC22GD5V2/overview/

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 xxx