Logo

Motor Skygo

Број на оглас: 3132043 | Објавен на: 04.01.2019, 18:42
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Останати марки

Вид: Останато

Година: 2006

Модел: Skygo

Километри: 5000

Цена: 600 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Vo ispravna sostojba

  Валандово

Прати Е-Маил

  Горан