Logo

Nivada Grenchen Taravana

Број на оглас: 3132093 | Објавен на: 12.02.2019, 17:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД
4.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Луксузни Часовници

Вид на оглас: Се продава


Часовник Nivada Grenchen Taravana од 1974 година со ETA2783 машина, куќиште со 10 микронска позлата и дијаметар од 41цм, големина на ремче 22мм.

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 x

Потврден огласувач