Logo

Audi Q7 3.0 TDI S Line

Број на оглас: 3132423 | Објавен на: 12.02.2019, 10:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: Q 7

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 350000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 240 kw / 326 ks

Цена: 12.900 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam audi Q7 SLine
Kolata e kupena od prv gazda od porshe makedonija so mobilna garancija e do 2017 i odrzavana e isklucivo vo oficijalen servis za audi
Ima mnogu dodatna oprema 7 sedista so mali karoseriski zamerki za podetalni informacii na tel 075923555

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 xxxxx

Потврден огласувач