Logo

NOVA MASKA JAKNA XXL KUPENA 150 EVRA

Број на оглас: 3132810 | Објавен на: 15.03.2020, 10:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Мантили и јакни

Големина: XXL

Боја: Светло сива

Цена: 100 €
Цената е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Nova Maska Jakna Donesena Od Germanija na Greska Pogolem Broj Se Dava Poevtino. Posledna cena e 100 eu.

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 bube

Потврден огласувач