Logo

PS 4 - igri (може и замена)

Број на оглас: 3133098 | Објавен на: 20.02.2019, 08:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Sony PS Playstation игри / Sony PS4 игри

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


1.Fallout 4
2.Destiny
3.Air conflicts VIETNAM
4.Farm simulator ....1.000 ден.(ПРОДАДЕНА).
5.LittleBIG Planet 3..1.000 ден.(ПРОДАДЕНА)
6.Sniper Elite III.....1.800 ден.(ПРОДАДЕНА)


Може и замена (дајте предлог)...
За кеш - добри цени !!!

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Огласувач БР.1

Потврден огласувач