Logo

DELOVI ZA Mercedes Vito 115 CDI 2.2 2004g

Број на оглас: 3133621 | Објавен на: 25.11.2020, 12:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 66 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Delovi za Mercedes Vito 115 Cdi 2.2 2004g imame sve na lager prakame po kargo ili nasa dostava garancija za delovite
075 642 466 075 642 466

 Радовиш    Општина:Конче

Прати Е-Маил

 VW

Потврден огласувач