Logo

za golf 4

Број на оглас: 3133856 | Објавен на: 01.08.2020, 20:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


5*100 17ki samo bandashi bez gumi,moze zamena za identicni za audi 5*112 17ki ili 18ki,,tel viber +389 77 858 796

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 vanco

Потврден огласувач