Logo

prodavam citroen hsara pikaso hdi 2.0

Број на оглас: 3134173 | Објавен на: 22.11.2020, 11:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Xsara Picasso

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.100 €

2.300 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Poradi kupena nova kola se prodavam citroen hsara pikaso hdi 2.0 ful oprema aluminiumski bandazi redovno servisirana i detalen servis napravena vredi da se vidi i proba tel za informacii 075742380 ima mesto za dogovor

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 angel

Потврден огласувач