Logo

Audi - A6 benzin plin

Број на оглас: 3134180 | Објавен на: 14.10.2019, 20:21
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 1999

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 1.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ispravna, ne registrirana, 2.4, atestiran plin, atestirani folii, S-line sofersajnata e skrsena

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  acko

Потврден огласувач