Logo

PREVOZ SELIDBI SO SOPSTVEN PERSONAL

Број на оглас: 3134499 | Објавен на: 08.07.2020, 08:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Такси услуги

Вид на оглас: Се продава


Sekakov vid prevoz i selidbi so sopstven personal 070 679 621

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 zoki

Потврден огласувач