Logo

MERCEDES-BENZ CLS 350 AMG TNG mozi zamena

Број на оглас: 3134629 | Објавен на: 18.08.2019, 08:21
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: CLS 350

Година: 2005

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 180000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 200 kw / 272 ks

Цена: 10.800 €
10.900 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Proizvodstvo 2005g cls 350 benzin plin atest 272ks odlicno socuvan opremen ekonomicen atest folii servisiran registriran cela godina do 03.2020..mozi i zamena cena 12500..

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  VB

Потврден огласувач