Logo

VW TOUAREG 2.5TDI 175KS 4×4 mozi zamena

Број на оглас: 3134641 | Објавен на: 20.02.2019, 12:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touareg

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 128 kw / 174 ks

Цена: 7.450 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Touareg socuvan neuvezuvan proizvodstvo 2005g so 240.000 km odrzuvan opremen...prva farba
Mozi i zamena samo so realni ceni

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 VB

Потврден огласувач