Logo

Mercedes A 170 elegance

Број на оглас: 3134707 | Објавен на: 17.05.2019, 16:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 170

Година: 2005

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: По Договор
2.800 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedesot e vo odlicna sostojba ima bogat paket na oprema uvezen e od Germanija i registriran vo Bugarija Euro 4 se carini na Makedonski cenata e fixna i samo za kesh i seriozni kupuvaci bidejki sum vo stranstvo ve molam barajteme na viber +41762370963

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Mercedes

Потврден огласувач