Logo

Prodavam skoro novi gumi 4 letni 225 45 R17 marka sportiva

Број на оглас: 3134741 | Објавен на: 19.07.2019, 19:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 140 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumite se skoro novi vozeni dve sezoni. 40evra parce. Proizvedeni se 2015godina. Info na tel 072734648

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 filip

Потврден огласувач