Logo

SERVIS ZA POPRAVKA I ODRZUVANJE VOZILA LADA

Број на оглас: 3134754 | Објавен на: 22.05.2019, 09:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


***ЛАДРУС ДООЕЛ е Официјален импортер, дистрибутер и сервисер на ПАО АВТОВАЗ за возила ЛАДА.Поседува врвен сервис за поправка и одржување на моторни возила од програмата на автомобилскиот бренд LADA.

***Со својот искусен тим кој поседува признаени сертификати и техничката опременост на сервисот, нудиме комплетна услуга за вашите возила.

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 ЛАДРУС ДООЕЛ Официјален импортер и дистрибутер на ПАО АВТОВАЗ за возила ЛАДА

Потврден огласувач