Logo

Samsung Galaxy S5 Neo

Број на оглас: 3134825 | Објавен на: 20.02.2019, 00:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Samsung Galaxy S5 Neo

Боја: Silver

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 4.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Tel e vo ispravna sostojba
Vrakam na viber

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Samusng

Потврден огласувач