Logo

Sony HVR-HD1000P

Број на оглас: 3134911 | Објавен на: 08.01.2019, 19:22
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Вид на оглас: Се продава


Sony HDV 1000
2 bateri
Polnac za dve bateri odednas polnenje
Karticka 1gb
Shiroko agolna leka
Kaseta za cistenje na glava
072213731

  Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

  gafur

Потврден огласувач